قیمت میلگرد

از بهترین کارخانه‌های تولید میلگرد که در سال ۱۳۸۰ فعالیت خود را آغاز کرد، کارخانه میلگرد کیان کاشان است. این مجموعه که تمرکز خود را بر روی تولید انواع آلیاژها از جمله میلگرد قرار داده است، با توجه به پیشرفت تکنولوژی‌، محصولات با استاندارد و کیفیت بالا را به بازار عرضه می‌کند. میلگرد یک محصول فولادی پر کاربرد است، از این رو عوامل موثری می‌توانند در قیمت‌گذاری آن تاثیرگذار باشند. قیمت میلگرد کیان کاشان با توجه به انواع مختلف و کیفیت‌های متنوع، بسیار متغیر است.

انواع میلگرد کیان کاشان

قیمت میلگرد کیان کاشان

اگر برای ساختمان سازی یا سایر سازه‌ها، قصد خرید میلگرد را دارید، می‌توانید از کارخانه کیان کاشان انواع میلگرد را در گریدهای A2 و A3 خریداری کنید.

مقاومت کششی برای میلگرد گرید ۲A حدود ۵۰۰۰ کیلوگرم بر سانتی‌متر مربع و برای میلگرد گرید 3A مقاومت کششی در حدود 6000 کیلوگرم بر سانتی‌متر مربع در نظر گرفته شده است.

از نظر مقاومت میلگردها متفاوت هستند، نوع 3A آن نسبت به ۲A شکننده‌تر است.

از دیگر تفاوت‌ها در میلگردهای آجدار می‌توان به آج آنها اشاره کرد که در گرید 2A، 340 و در گرید A3 ، ۴۰۰ است. نوع آجی که بر روی A2 مشاهده می‌شود از نوع مارپیچ و نوع آج A3 معمولاً به شکل زیگزاگی است.

شما می‌توایند با توجه به سازه ای که در حال ساخت است، میلگرد گرید A3 را با قطر ۱۴ و ۱۶ و میلگرد گرید A2 را در قطرهای ۱۰و ۱۲ خریداری کنید.

تمام تفاوت‌هایی که به آنها اشاره شد، می‌توانند در قیمت میلگرد کیان کاشان تاثیر داشته باشند. شما می‌توانید هر دو نوع میلگرد آج دار و ساده کیان کاشان را در تناژ بالا، برای مصارف مختلف، با قیمت‌های بسیار پایین خریداری کنید.

کیفیت میلگرد کیان کاشان

سازه‌ها باید بسیار مقاوم و مستحکم ساخته شوند که لازمه آن استفاده از متریال با استاندارد است. کارخانه کیان کاشان از آنجایی که از تجهیزات مدرن و به روز برای تولید محصولات خود استفاده می‌کند و همچنین علاوه بر میلگرد، تمام محصولات این مجموعه دارای استاندارد ملیISIRI ۳۱۳۲ هستند، قطعا خریدی با کیفیت را انجام خواهید داد.

علاوه بر استاندارد ملی، وجود استاندارد کشورهای انگلستان، ژاپن، آلمان، فرانسه و آمریکا نیز باعث شده است تا کیفیت محصولات کارخانه کیان کاشان با سایر کارخانه‌ها در رقابت باشد. در واقع وجود تمام این استاندارد‌ها علاوه بر اینکه اطمینان خاطر‌‌ی برای خریداران را ایجاد شود، بلکه مهر تاییدی بر صادرات محصولات این کارخانه به سایر کشورهای همسایه و اروپایی زده شود.

عوامل موثر بر قیمت میلگرد کیان کاشان

خرید میلگرد از کیان کاشان

از عوامل موثر بر قیمت میلگرد کیان کاشان می‌توان به وضعیت بازار اشاره کرد. امکان دارد در مقطعی از زمان میزان تقاضایی که در بازار برای میلگرد وجود دارد، نسبت به تولید میلگرد در کشور، افزایش پیدا کند و از آنجا که ظرفیت کارخانه‌ها برای تولید میلگرد محدود است، این عدم توازن، افزایش قیمت میلگرد را در پی داشته باشد. همچنین این امکان وجود دارد به دلیل کاهش میزان ساخت و ساز در کشور، در مقابل تولید بسیار کارخانه‌ها، منجر به کاهش قیمت میلگرد ‌شود.

مانند سایر محصولات فولادی، میلگرد نیز دارای یک فرایند و پروسه برای تولید‌‌ است که در این فرآیند خرید مواد اولیه از جمله کروم و نیکل، استفاده از انرژی برای مذاب کردن آنها و شکل دهی مجدد آنها و البته حمل و نقل میلگرد تولید شده به محل مورد نظر، وجود دارد که هر یک از آنها در قیمت نهایی میلگرد تاثیرگذار هستند.

این امکان وجود دارد که مواد اولیه در برخی از مواقع از کشورهای دیگر وارد کشور شود و با توجه به نوسانات ارز این موضوع می‌تواند افزایش قیمت میلگرد را به دنبال داشته باشد. همچنین برای تامین انرژی تولید میلگرد و حمل و نقل میلگردها نیاز به سوخت است که تمام این عوامل می‌توانند با در کنار هم قرار گرفتن، قیمت میلگرد را افزایش دهند.

در کنار تمام عوامل بیان شده، یکی دیگر از فاکتورهای مهم در قیمت میلگرد کیان کاشان، وزن میلگرد است. قطعاً هرچه قطر میلگرد‌ها بیشتر باشد، وزن آنها نیز افزایش پیدا می‌کند و در نتیجه باید هزینه بیشتری را پرداخت کنید.

اطلاع از قیمت لحظه ای میلگرد کیان کاشان

معمولاً میلگرد از جمله مصالحی است که مصرف آن در ساخت و سازه‌ها بسیار بالا است. این محصول فولادی کاربردهای گسترده‌‌ای در کف‌سازی، دیوار سازی و تقویت فونداسیون ساختمان‌ها دارد. از این رو خریداران میلگرد به دنبال قیمت‌های بسیار پایین هستند. می‌توانید از مجموعه آهن بورس، قیمت میلگرد کیان کاشان را با قیمت درب کارخانه خریداری کنید. اما اگر می‌خواهید هزینه‌های خود را تا حدود زیادی کاهش دهید باید از قیمت لحظه‌‌ای میلگرد مطلع شوید.

سخن پایانی

قطعاً خرید میلگرد از درب کارخانه برای افراد امکان پذیر نیست و باید خرید خود را از مراکزی که می‌توانند این اقلام را تهیه و در اختیار مشتریان قرار دهند، انجام دهند. آهن بورس که یک مجموعه وسیع در زمینه فروش محصولات آهن می‌باشد، فروش میلگرد کیان کاشان را در برنامه کاری خود قرار داده است. این مجموعه انواع میلگرد را از کارخانه کیان کاشان خریداری و با قیمت درب کارخانه به فروش می‌رساند.

قیمت میلگرد کیان کاشان در این مجموعه به صورت لحظه‌‌ای مورد بررسی قرار می‌گیرد و شما می‌توانید قبل از اقدام به خرید از قیمت نهایی میلگرد اطلاع داشته باشید. از خدماتی که این مجموعه ارائه می‌دهد، ارسال قیمت‌ها از طریق ایمیل است که می‌‎توانید به روز از قیمت انواع محصولات این مجموعه از جمله میلگرد مطلع شوید. اگر به تازگی وارد حوزه ساخت و ساز شده‌‌اید، می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد میلگرد و خریدی مقرون به صرفه، از مشاوره‌های‌ این مجموعه بهره مند شوید. قطعا یک مشاوره خوب می‎تواند به شما در کاهش هزینه‌ها و خریدی با کیفیت کمک فراوانی ‌کند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.