قیمت مش فلزی

مش فلزی از تعداد زیادی میلگرد فولادی محکم، با سطح مقطع دایره‌ای به وجود می‌آید. این میلگردها با زاویه ۹۰ درجه به صورت افقی و عمودی به هم اتصال یافته و ساختار مش را تشکیل می‌دهند. طول و ضخامت میلگردهای فولادی استفاده شده برای ساخت مش، با هم متفاوت است. این امر سبب به وجود آمدن مش‌های فلزی با ابعاد، اندازه‌ و شکل‌های گوناگون می‌شود. مش فلزی اصفهان یکی از مستحکم‌ترین و بهترین مش‌های موجود در دنیاست‌. عوامل و فاکتورهای بسیار زیادی در قیمت مش فلزی اصفهان تاثیر گذارهستند.

از جمله این موارد می‌توان به ضخامت میلگردهای به کار رفته، وزن مش فلزی، اندازه و ابعاد آن، اشاره کرد. جهت آشنایی بیش‌تر با قیمت انواع مش فلزی اصفهان، مطلب زیر را تا انتها مطالعه کنید.

مزایای استفاده از مش فلزی اصفهان

 

مش فلزی اصفهان، سازه‌ای مستحکم از جنس میلگرد فولادی بوده و مقاومت بالایی در برابر شرایط نامساعد محیطی از جمله زنگ زدگی، اکسیداسیون، مقاومت در برابر ضربه و … دارد. قیمت مش فلزی اصفهان، در مقایسه با مزیت‌های آن، بسیار مناسب است. این سازه، وزن بالایی نداشته، در نتیجه حمل و نقل و جا به جایی آن راحت است. وجود حفره‌های مربعی و مستطیلی در مش (چشمه)، سبب تهویه و گردش هوای تازه در مش فلزی می‌شود. به دلیل ویژگی‌ها و مزیت‌های فراوان، امروزه از مش فلزی، در پروژه‌ها و صنایع مختلفی استفاده می‌شود.

خرید مش فلزی اصفهان

به دلیل تنوع بالای مش فلزی، انتخاب مشی که بتواند متناسب با نیازهای شما باشد، مشکل است. برای خرید مش فلزی اصفهان، توجه به موارد زیر ضروری است:

 • ضخامت میلگردها

برای ساخت انواع مختلف مش، از میلگردهای فولادی با ضخامت متفاوتی استفاده می‌شود. هر چه ضخامت میلگرد به کار رفته در ساختار مش بیشتر باشد، مش فلزی استحکام و مقاومت بالاتری دارد. بنابراین اگر مش فلزی اصفهان را برای پروژه‌های سنگین و حساس می‌خواهید، بهتر است به ضخامت میلگردها توجه ویژه‌ای داشته باشید.

 • اندازه چشمه

هنگامی که میلگردهای فولادی به صورت افقی و عمودی به هم جوش می‌خورند، حفره مستطیل یا مربع شکلی را به وجود می‌آورند که چشمه نامیده می‌شود. توجه به چشمه مش، یکی از نکات کلیدی در هنگام خرید این محصول است.

 • نحوه خرید

به دلیل استقبال بی‌نظیر کاربران از مش فلزی، فروشگاه‌های زیادی در سراسر کشور، مشغول به عرضه این محصول هستند. یکی از نکات مورد توجه هنگام خرید، اطمینان از معتبر بودن فروشگاه است. برای داشتن خریدی بهتر و مطمئن‌تر، می‌توانید مش فلزی اصفهان را به صورت مستقیم از کارخانه‌های تولید کننده آن، تهیه فرمایید.

قیمت مش فلزی اصفهان

قیمت مش فلزی

با توجه به انواع مختلف مش فلزی اصفهان، شاهد قیمت‌های متفاوتی از این محصول هستیم. فاکتورهای زیادی سبب نوسانات و تغییر قیمت مش فلزی اصفهان می‌شوند. از جمله این فاکتورها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • قطر میلگرد فولادی

هر چه ضخامت میلگرد به کار رفته در مش فلزی اصفهان بیش‌تر باشد، قیمت بالاتری نیز دارد.

 • سایز چشمه

یکی از موارد تعیین کننده قیمت مش فلزی اصفهان، سایز چشمه است. هرچه اندازه چشمه کوچک‌تر باشد، برای ساخت مش، از تعداد میلگردهای بیش‌تری استفاده شده و در نتیجه قیمت آن نیز بالاتر می‌رود‌.

 • وزن

هر چه تعداد میلگردهای به کار رفته در ساختار مش بیش‌تر باشد، سنگین‌تر بوده در نتیجه ارزش بالاتری دارد.

 • ابعاد مش فلزی

اندازه مش فلزی اصفهان، تاثیر مستقیمی در قیمت این محصول خواهد داشت. هرچه ابعاد و اندازه‌های مش فلزی بیش‌تر باشد، برای ساخت آن از میلگرد بیش‌تری استفاده شده؛ در نتیجه گران‌تر است.

 • نرخ مواد اولیه

قیمت روز فولاد، از مهم‌ترین فاکتورهای موثر در تغییر قیمت مش فولادی اصفهان است. هر چه قیمت فولاد بیش‌تر شود، هزینه تولید مش فلزی برای تولید کنندگان بالاتر رفته در نتیجه قیمت فروش آن نیز بیش‌تر است.

کاربرد مش فلزی

انواع مختلف مش فلزی اصفهان، کاربرد گسترده‌ای در صنایع مختلف دارد‌. یکی از مهم‌ترین موارد کاربرد مش فلزی اصفهان، ساختمان سازی است. در پروژه‌های ساختمانی از این وسیله برای مسطح کردن بتن استفاده می‌شود. دیگر کاربردهای مش فلزی به صورت زیر است:

 • صنعت کشاورزی
 • صنایع غذایی
 • باغداری
 • تونل سازی
 • کانال‌های آب و فاضلاب
 • حمل و نقل
 • ساخت انواع پل و مترو

سخن پایانی

مش فلزی اصفهان از اتصال تعدادی میلگرد فولادی به صورت افقی و عمودی به وجود می‌آید. از ویژگی‌های این سازه می‌توان به استحکام و مقاومت آن در برابر ضربات وارد شده، فشار، آتش‌سوزی، زنگ زدگی و … اشاره کرد. مش فولادی اصفهان در ابعاد و اندازه‌های گوناگونی ساخته می‌شود که می‌توانید با توجه به نوع کاربرد، مناسب‌ترین آن را از مراکز عرضه کننده آن، تهیه کنید.

سایت آهن آلات ایران، مجموعه‌ای فعال و معتبر در زمینه عرضه انواع سازه‌های فلزی از جمله مش فلزی اصفهان است‌. در این مجموعه، انواع مختلف مش با اندازه و ابعاد متنوع موجود است. اگر قصد خرید مش فلزی اصفهان را دارید و به دنبال مرکز خرید معتبر هستید، پیشنهاد ما به شما خرید از سایت آهن آلات ایران است. برای دریافت اطلاعات بیش‌تر پیرامون سایت آهن آلات ایران، می‌توانید با تیم پشتیبانی این مجموعه، تماس بگیرید.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.