شرکت ذوب آهن اصفهان

شرکت ذوب آهن، افتخاری بزرگ برای ایران است. این مجموعه عظیم با تولیدات خود علاوه بر برطرف کردن نیاز داخلی، توانسته محصولات باکیفیت خود را به سایر نقاط دنیا نیز صادر کند. این مجموعه توانسته با سال‌ها تلاش و تولیدات با کیفیت اهداف بزرگی را به واقعیت تبدیل کند. از جمله اهداف و استراتژی این مجموعه، در ابتدا رضایتمندی مشتریان، سپس افزایش تولیدات، به خدمت گرفتن نیروی کار ماهر و با تجربه و همچنین تنوع در تولیدات است. در ادامه بیشتر به معرفی شرکت ذوب آهن اصفهان می‌پردازیم.

معرفی شرکت ذوب آهن اصفهان

F:\مجید\مریم\مریم\ترجمه 66\عکس\199.jpg

ایده احداث کارخانه ذوب آهن در سال ۱۳۴۴ در مجلس به تصویب رسید. این مجموعه عظیم در ۴۵ کیلومتری جنوب غربی اصفهان، در دشت طبس، در زمینی به وسعت ۲۰۰ کیلومتر مربع با در نظر گرفتن عواملی همچون خطرات زلزله، خطوط ارتباطی، تامین انرژی و آب، طراحی و اجرا شد.

در تاریخچه ​ذوب آهن اصفهان، عملیات ساخت و ساز کارخانه در سال ۱۳۴۶ گزارش شده است و در سال ۱۳۵۰ خط تولید با تولید چدن آغاز به کار کرده است. در فاصله یک سال، ظرفیت تولید این مجموعه به حدود ۵۵۰ هزار تن در سال رسید و با توجه به نیاز بازار داخل و خارج، به مرور استراتژی و اهداف این کارخانه نیز گسترش یافت و محصولات متنوعی با کیفیت بالا به مرحله تولید رسیدند.

تولیدات ذوب آهن اصفهان

شرکت ذوب آهن اصفهان

شرکت ذوب آهن اصفهان

انواع تیرآهن، میلگرد، نبشی، ناودانی و شمش‌های ساختمانی تنها بخش کوچکی از تولیدات این مجموعه به شمار می‌آیند. همچنین در بخش کک و مواد شیمیایی که جز محصولات فرعی کارخانه ذوب‌آهن محسوب می‌شوند، می‌توان به محصولاتی از جمله نفتالین، ازت، بنزول خام، قطران زغال سنگ و سولفات آمونیوم اشاره کرد. قابل ذکر است که کیفیت محصولات ذوب آهن اصفهان بسیار بالا است و در انواع مختلفی تولید می‌شوند. بنابراین شما می‌توانید محصول انتخابی خود را در وزن و ابعاد مختلف، با توجه به نیاز و کاربرد محصول سفارش دهید.

کیفیت محصولات ذوب آهن اصفهان

در معرفی ذوب آهن اصفهان، می‌توان به کیفیت محصولات آن اشاره کرد که بر کسی پوشیده نیست. استقبال و رضایت مشتریان در طی سال‌ها فعالیت این مجموعه، خود گواه بر کیفیت بالای محصولات است. همچنین استقبال بی‌اندازه کشورهای خارجی برای واردات محصولات ذوب آهن اصفهان به کشور خود، می‌تواند دلیل دیگری بر کیفیت محصولات فولادی این مجموعه باشد.

این مجموعه با عمل به تعهدات خود، توانسته بخش صادرات خود را گسترش داده و کشورهای زیادی را تحت پوشش خود درآورد. از جمله کشورهایی که محصولات ذوب آهن به آنجا صادر می‌شود می‌توان به کشورهای حاشیه خلیج فارس از جمله قطر و عمان، کشورهای ارمنستان، ترکمنستان و گرجستان، همچنین کشورهای بلژیک، ایتالیا، اسپانیا، ایرلند و پرتقال اشاره کرد. در مقابل اعتماد مردم، این مجموعه با در نظر گرفتن قیمت‌های مناسب و بالا بردن تنوع محصولات، توانسته در زمینه مشتری مداری و رضایتمندی خریداران گام مهمی را بردارد.

سخن پایانی

از آنجا که کارخانه ذوب آهن در شهر اصفهان واقع شده است، خرید مستقیم از کارخانه برای همه افراد امکان پذیر نیست. مجموعه آهن بورس، با سال‌ها فعالیت صادقانه در زمینه فروش انواع ورق آجدار، ورق رنگی، ورق گالوانیزه، تیرآهن، میلگرد و سایر محصولات فولادی، این توانایی را دارد تا آنچه شما نیاز دارید را از مجموعه ذوب آهن اصفهان خریداری و به دستان شما برساند. گرچه شما خرید خود را به صورت مستقیم از کارخانه انجام نمی‌دهید، اما قیمتی که آهن بورس برای محصولات فولادی در نظر گرفته است، قیمت کارخانه است.

شما می‌توانید برای اطلاع دقیق از قیمت‌ها، روزانه به طور آنلاین، در سایت آهن بورس قیمت‌ها را بررسی کرده و با ارتباط با مشاوران این مجموعه خرید خود را در تناژ بالا ثبت و در محل مورد نظر در زمان کوتاهی تحویل بگیرید.

1 پاسخ

تعقیب

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.