معرفی شرکت فولاد آناهیتا گیلان

شرکت فولاد آناهیتا گیلان با تولید و عرضه انواع میلگردهای پرمصرف مطابق با استانداردهای ملی و بین‌المللی، یکی از تولیدکنندگان پیشرو در تولید میلگردهای فولادی در شمال کشور می‌باشد. در این مقاله با معرفی کارخانه فولاد آناهیتا گیلان به بررسی محصولات، فرآیند تولید و استانداردهای تولید این کارخانه می‌پردازیم تا با دیدی شفاف و شناخت کامل از محصولات این شرکت، میلگردهای فولادی آناهیتا گیلان را خریداری کنید.

شروع به فعالیت شرکت فولاد آناهیتا گیلان

شرکت فولاد آناهیتا گیلان از سال 1389 به منظور بررسی سهام و تولید میلگردهای ساختمانی و ایجاد خوداشتغالی برای بسیاری از افراد، شروع به کسب مجوز در این حوزه کرد و مجوز خود را در اداره ثبت رشت به ثبت رساند و بعد از کسب جواز، شروع به انجام فعالیت‌های خود در زمینه صنعت و معدن در شهر گیلان کرد.

در اینجا به منظور آشنایی بیشتر با این شرکت، لازم است ادامه مطلب را بررسی کنید تا بتوانید اطلاعات وسیع‌تری در این حوزه کسب کنید.

 

معرفی شرکت فولاد آناهیتا گیلان

شرکت فولاد آناهیتا گیلان با وجود موانع بسیاری که بر سر راهش وجود داشت و تحریم‌های صورت گرفته از کشورهای غربی، توانست بعد از 2 سال، تولیدات آزمایشی خود را به مرحله عرضه برساند. در این راستا توانست به طور مستقیم موجب اشتغال 250 نفر و به صورت غیرمستقیم 1300 نفر شود.

این کارخانه توسط حضور گران‌قدر جناب آقای مهندس نعمت زاده وزیر صنعت و معدن افتتاح گردید. می‌توان گفت این شرکت به دلیل نیروهای متخصص و کار بلدی که دارد و دانش علمی فراوانی که در پس تولید محصولات خود ارائه داده است، توانسته است افتخارات بسیاری را کسب کند و نشان استاندارد ملی ایران که گواه کیفیت و مرغوبیت کالاهای خود است را در معرض دید همگان قرار دهد.

زیر مجموعه شرکت فولاد آناهیتا گیلان

بعد از معرفی شرکت فولاد آناهیتا گیلان می‌توان به بررسی زیرمجموعه این شرکت پرداخت. در حقیقت مجتمع ذوب آهن با مساحتی حدود 10 هکتار به منظور پشتیبانی از مواد اولیه شرکت فولاد خریداری شد. در سال 1396 مجوز کسب خود را ثبت کرد. بعد از تلاش‌های فراوانی که توسط مدیریت محترم آن صورت گرفت، خط تولید خود را توانست در عرض دو سال راه‌اندازی کند و در سال 1389 محصولات خود را به مرحله بهره‌برداری رساند.

شرکت بعدی که زیر مجموعه فولاد آناهیتا گیلان است، شرکت پروفیل کارآفرینان نسیم گیلان است که به منظور تولید لوله و پروفیل برای این شرکت راه‌اندازی شد. با وجود تحریم و فشارهای صورت گرفته توانست با تعداد و ظرفیت کمتری کار خود را انجام دهد.

ناوگان حمل‌ونقل آرمان به منظور بررسی حمل‌ونقل و بارگیری محصولات شرکت فولاد آناهیتا گیلان راه‌اندازی شد.

اسامی مهم‌ترین محصولات شرکت فولاد آناهیتا گیلان

مهم‌ترین محصولات این شرکت به شرح زیر است که در اندازه‌ها و ابعاد مختلفی تهیه و تولید شده اند:

نتیجه‌گیری

در حقیقت شرکت فولاد آناهیتا گیلان از استانداردهای مشخصی برای محصولات خود بهره می‌برد که به صورت A۲ و A۳ مطابق با استاندارد GOST5781 روسیه و در سایزهای ۸، ۱۰، ۱۲، ۱۴، ۱۶، ۱۸، ۲۰، ۲۲، ۲۵، ۲۸ و ۳۲ می‌باشند. این محصولات در سایزهای مشخصی به صورت میلگردهای دوشاخه و چهار شاخه تولید می شوند.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.