شرکت فولاد آریا ذوب

مجتمع فولاد آریا ذوب، یکی از بزرگ‌‌ترین مجموعه‌های تامین میلگرد و صنایع فولادی در کشور است. حضور مجموعه ای قدرتمند در زمینه تولید انواع میلگرد در کشور بسیار حیاتی است. چرا که این صنعت یکی از زیرساخت‌های مورد نیاز صنعت ساختمان به شمار می‌رود. شرکت فولاد آریا ذوب به کمک نیروهای جوان ایرانی موفق شده تا سهم مطلوبی در بازار کسب نماید. این مجموعه با تولید محصولات مورد تایید استانداردهای جهانی، موفق به جلب رضایت بسیاری از مشتریان خود شده است. همچنین این مجموعه امنیت کارکنان و حفظ محیط زیست را در اولویت خود قرار می‌دهد.

فولاد آریا ذوب از ابتدا تا امروز

مجموعه فولاد آریا ذوب از سال 1387 وارد صنعت فولاد ایران شد. این مجموعه با تلاش‌ها و پیگیری‌های عوامل خود، موفق به تولید انواع میلگردها با استانداردهای جهانی شده است. هدف صنایع فولاد آریا ذوب از ورود به این بازار، خودکفایی کشور عزیزمان ایران است. امید است که سهم بازارهای جهانی نیز به کمک این مجموعه از آن کشور عزیزمان گردد. فولاد آریا ذوب به عنوان برندی مطرح در ایران پتانسیل بالایی برای صادرات کشور دارد.

در واقع کیفیت بالای محصولات در کنار تاییدیه‌های نهادهای بین المللی، مسیر صادرات را هموار می‌سازد. فولاد آریا ذوب توانسته رضایت 90 درصدی مشتریان خود را جلب کند. لذا شکی در کیفیت محصولات مجموعه وجود نخواهد داشت. همچنین حدود 40 درصد سهم بازار میلگرد کشور در اختیار این مجموعه قرار دارد. یکی دیگر از ارکان کیفیت در تولید محصولات صنعت فولاد کشور، ماشین آلات مورد استفاده مجموعه است. مجموعه فولاد آریا ذوب با استفاده از بروزترین ماشین آلات تولیدات خود را پیش می‌برد. به عبارتی مهم‌ترین رکن تولید در صنعت خود را دارا می‌باشد. برخی از دلایل محبوبیت فولاد آریا ذوب عبارتند از:

  • رضایت 90 درصدی مشتریان
  • ظرفیت تولید بالا
  • استفاده از تکنولوژی بروز ماشین آلات
  • برنامه‌های توسعه آتی

محصولات فولاد آریا ذوب

 

فولاد آریا ذوب، در زمینه صنعت فولاد کشور فعال است. اما محصول اصلی این شرکت انواع میلگردها می‌باشد. دو محصول محبوب این شرکت میلگرد ساده و میلگرد عاج دار هستند. این دو محصول اغلب توسط مشتریان آریا ذوب خریداری و در سطح کشور مصرف می‌شوند.

تمامی مشتریانی که مایل به همکاری با فولاد آریا ذوب هستند می‌توانند با مراجعه به سایت اصلی این مجموعه، کاتالوگ دیجیتال را بررسی کنند. مطمئنا همکاری و خرید محصولات فولاد از مجموعه ای پر افتخار و برندی مطرح در کشور بسیار سودمند خواهد بود. همچنین به صورت کلی، کیفیت محصولات برندهای مطرح کشور به مراتب در استانداردهای بالاتری قرار می‌گیرند.

امروزه این مجموعه توان تولید 100 هزار تن میلگرد در سال را دارد. از این رو مجموعه ای قدرتمند در صنعت خود است. این حجم تولید گامی بزرگ در زمینه خودکفایی کشورمان خواهد بود. علی رقم مشکلات و ناهمواری‌های موجود در مسیر تولید، مجموعه موفق به کسب سهم مطلوبی در بازار میلگرد شده است. این حجم و ظرفیت تولید در مجتمع فولاد آریا ذوب، به کمک ویژگی‌های اصلی محصول است. برخی از این ویژگی‌ها عبارتند از:

  • ظرفیت بالای تولید (هندل شدن سفارشات با حجم بالا)
  • تنوع مطلوب
  • تولید در سایزهای 16 تا 20
  • مقاومت و کیفیت بالای محصول در برابر هوازدگی

سخن پایانی

مجتمع فولاد آریا ذوب به پشتوانه و دلگرمی نیروی کار ایرانی توانسته قله‌های موفقیت داخلی را فتح نماید. امید است تا در سال‌های آینده به پشتوانه و دلگرمی مردم ایران، این مجموعه پا به بازارهای خارجی بگذارد. مطمئنا حضور چنین مجموعه قدرتمندی در بازار جهانی می‌تواند سهم صادرات کشور عزیزمان ایران را افزایش دهد. چرا که کیفیت محصولات، در حال حاضر قابل رقابت با نمونه‌های خارجی و وارداتی می‌باشد.

همچنین شما میتوانید از آهن بورس محصولات این شرکت را به قیمت کارخانه با فاکتور رسمی خریداری نمایید.

2 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.