فولاد بردسیر کرمان

مجموعه کارخانه بردسیر کرمان یکی از تولیدکنندگان میلگرد در لیست صنایع فولادی است. این کارخانه در سال 1369 در شهر کرمان به ثبت رسیده است. مجتمع فولاد بردسیر کرمان از کارخانه‌های پیشرو در روزهای اخیر کشورمان است. این کارخانه توانسته حجم قابل توجهی از نیاز بازار داخلی را تأمین نماید. لذا با استفاده از ماشین آلات مطلوب، خطوط تولید خود را به روز نگه داشته است. شایان ذکر است که این مجموعه از سال 1391 به بخش خصوصی واگذار شده و هم اکنون نیز در بخش خصوصی فعال است.

محصولات کارخانه بردسیر کرمان

مجموعه بردسیر کرمان یکی از شرکت‌های تولیدکننده محصولات فولاد در کرمان است. فعالیت این مجتمع در دو واحد نورد گرم و فولادسازی می‌باشد. این دو مورد فعالیت‌های اصلی کارخانه هستند که مجتمع فولاد با آن‌ها در بازار شناخته می‌شود. شایان ذکر است که یکی دیگر از فعالیت‌های مجموعه در زمینه تولید شمش فولاد است. ظرفیت تولید شمش فولاد در این واحد تولیدی، بالغ بر 440 هزار تن می‌باشد. این عدد به نوبه خود عدد بزرگی در این بازار بشمار می‌رود.

 

همچنین کارخانه در واحدهای خود حجم بالایی از میلگردهای مورد نیاز کشورمان را تولید می‌نماید. این کارخانه را می‌توان به عنوان یک شرکت پیشرو در صنعت فولاد دانست. چرا که خطوط تولید متعدد آن، بیانگر گستردگی فعالیت کارخانه هستند. علاوه بر آن، حجم تولید بالای کارخانه نیز بیانگر کیفیت مطلوب محصولات و به روز بودن تجهیزات می‌باشد. به عبارتی این مجتمع فولاد یکی از کامل‌ترین کارخانه‌های صنعت فولاد بشمار می‌رود.

کیفیت محصولات کارخانه فولاد بردسیر کرمان

رونق و تنوع محصول بالا در یک کارخانه، اغلب بیانگر کیفیت مطلوب محصول است. کارخانه فولاد بردسیر کرمان نیز از این قاعده مستثنا نیست. این مجموعه در حال حاضر به پشتوانه آزمایشگاه مجهز و تکیه بر دانش متخصصان، بهترین کیفیت محصول را عرضه می‌نماید. محصولات کارخانه دارای استاندارد‌های بین‌المللی بوده و قابلیت رقابت با محصولات خارجی را دارند. به همین دلیل حجم بالایی از مصارف بازار داخلی توسط این کارخانه تأمین می‌شود.

همان طور که ذکر شد محصولات این مجموعه محدود به میلگرد نیست. لذا کارخانه مورد نظر در زمینه تولید انواع مقاطع فولادی مورد نیاز در صنعت ساختمان فعالیت دارد. همچنین تولیدات این کارخانه در مواردی چون راه و جاده نیز کاربرد دارند. از این رو مجتمع فولاد بردسیر کرمان، یکی از کامل‌ترین کارخانه‌ها در زمینه صنایع فولادی است. این مجموعه در تلاش است به پشتوانه خط تولید شمش فولاد خود بتواند رضایت مشتریان بیشتری را جلب نماید.

فولاد بردسیر کرمان

سخن پایانی

شرکت صنایع فولاد کرمان به عنوان یک مجموعه پیشرو در صنعت فولاد می‌کوشد تا رضایت متقاضیان را حفظ نماید. یکی از برنامه‌های توسعه این مجموعه برای جلب رضایت مشتریان، حفظ به روز بودن ماشین آلات خط تولید است. این مسئله در کنار واحد تولید شمش فولاد، قادر به افزایش حداکثری کیفیت خواهد بود. همچنین در خصوص برنامه توسعه سازمانی نیز مواردی به چشم می‌خورد. این مجموعه همواره با تکیه بر تخصص نیروی کار ایرانی در بازارهای مختلف سربلند بوده است. لذا از ین پس نیز بر این اصل استوار خواهد بود تا گامی بزرگ در زمینه اقتصاد مقاومتی و حمایت از جوانان بردارد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.