پارس آرمان

کارخانه فولاد پارس آرمان به عنوان یکی از مجموعه‌های پیشرو در صنعت فولاد شناخته می‌شود. این کارخانه در سال 1388 تاسیس و در شهرک صنعتی تاکستان قرار دارد. قیمت میلگردهای این کارخانه به دلیل موقعیت و قرارگیری آن بر روی نقشه، برای مصرف کنندگان ساکن غرب و شمال غربی کشور مقرون به صرفه است. ظرفیت تولید این کارخانه معادل سالانه 600 هزار تن می‌باشد. این میزان ظرفیت تولید، بیانگر وجود ماشین آلات بروز و منابع انسانی کارآمد در مجموعه است.

محصولات کارخانه پارس آرمان

 

کارخانه پارس آرمان تولید کننده انواع میلگرد در سایزهای مختلف است که به نوبه خود سهم بزرگی در بازار داخلی دارد. اغلب محصولات این کارخانه با گرید A2 تولید می‌شوند. میلگردهای تولید شده توسط این شرکت برای مصارف ساختمانی مخصوصا خاموت زنی بسیار مناسب اند. شایان ذکر است که استاندارد میلگردهای تولید شده در پارس آرمان با استاندارد ملی 3132 تولید می‌شوند. علامت انحصاری حک شده بر روی میلگردهای این شرکت نیز عبارت pasCO است. خوشبختانه این کارخانه توانسته انواع میلگرد مورد نیاز متقاضیان خود را تامین نماید.

کارخانه پارس آرمان از گذشته تا امروز

کارخانه پارس آرمان واقع در قزوین در سال 1388 هجری خورشیدی تاسیس شد. از آن سال‌ها تا به امروز این کارخانه توانسته ظرفیت تولید خود را به شدت افزایش دهد. لذا این اقدام به پشتوانه بروزرسانی ماشین آلات کارخانه امکان پذیر بوده است. مجموعه پارس آرمان در حال تلاش است تا بتواند رضایت متقاضیان خود را به حداکثر برساند. یکی از اهداف این مجموعه، گسترش برند در بازارهای داخلی و خارجی است. چرا که این اقدام می‌تواند منجر به صادرات و ارز آوری برای کشور عزیزمان باشد.

این مجموعه به پشتوانه منابع انسانی در اختیار خود، توانسته سهم قابل توجهی را در بازارهای مختلف کسب نماید. از آن جایی که پارس آرمان دارای قدمت 13 ساله است، می‌توان به کیفیت محصولات آن اعتماد کرد. به عبارتی تاریخچه تولید و برند محصولات پارس آرمان به مدت 13 سال توانسته خود را در جایگاهی مطلوب حفظ نماید. شایان ذکر است که با بروزرسانی‌های آتی در خطوط تولید این شرکت، امکان فتح جایگاه بهتر نیز وجود دارد.

قیمت میلگرد کارخانه فولاد پارس آرمان

کارخانه فولاد پارس آرمان

با توجه به تغییرات لحظه ای در بازار، نمی‌توان قیمت ثابتی را برای محصولات در نظر گرفت. لذا برای اطلاع از قیمت‌های بروز بایستی با این کارخانه و یا نمایندگی های مجاز آن در ارتباط باشید. قیمت میلگردهای پارس آرمان بر اساس کیفیت و نوع میلگرد تعیین می‌شود. به عبارتی سایز و گرید نیز از عوامل مهم تعیین قیمت هستند. این کارخانه میلگردهای خود را در سایزهای 8، 10 و 12 تولید می‌نماید. همچنین گرید این میلگردها معادل A2 است. این نوع میلگردها کیفیت مطلوبی دارند و در بازار طرفداران زیادی دارند. لذا برای بهره مندی از کیفیت مطلوب می‌توانید از آن استفاده نمایید.

سخن پایانی

کارخانه فولاد پارس آرمان به عنوان یکی از شرکت‌های پرافتخار ایرانی، توانسته سهم مطلوبی از بازار را کسب نماید. همان طور که ذکر شد، این کارخانه به صورت کلی تولید کننده میلگردهای گرید A2 است. محصولات این شرکت به دلیل منطقه جغرافیایی آن برای مصرف کنندگان ساکن غرب و شمال غربی کشور مقرون به صرفه‌تر است. زیرا هزینه‌های حمل و نقل را کاهش می‌دهد. محل اصلی این کارخانه نیز در تاکستان استان قزوین می‌باشد. جهت بهره مندی از کیفیت محصولات مجموعه پارس آرمان، بایستی با نمایندگی‌ها و یا واحد فروش مجموعه در ارتباط باشید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.