معرفی کارخانه نورد گرم سمنان

یکی از صنایعی که در پیشرفت و سازندگی یک کشور می‌تواند تاثیر بسزایی داشته باشد، صنایع فولاد است. با توجه به اینکه این صنعت دارای زیر مجموعه‌های متعددی است، توانسته در بخش تولیدات داخلی، در بیشتر صنایع مرتبط، نقش مهمی داشته باشد. اهمیت صنعت فولاد باعث شده است تا سرمایه گذاری‌های فرعی بسیاری در موازات با این صنایع شکل بگیرد. یکی از کارخانه‌های معتبر در ایران که در تولید و توزیع محصولات فولادی توانسته نیاز صنعتگران را به ویژه در حوزه میلگرد برطرف کند، کارخانه فولاد سمنان است. در ادامه به معرفی کارخانه نورد گرم سمنان خواهیم پرداخت.

معرفی نورد گرم سمنان

F:\مجید\مریم\مریم\ترجمه 66\عکس\285.jpg

با توجه به تاریخچه کارخانه نورد گرم سمنان، این مجموعه در سال ۱۳۸۳ در ۷ کیلومتری جاده سمنان به دامغان افتتاح شده است. هدف از ساخت این مجموعه عظیم، تامین میلگرد مورد نیاز کشور است که تا به امروز توانسته به خوبی این نیاز را برطرف کند. در کنار سایر کارخانه‌های فولادی معتبر در ایران، این مجموعه بزرگ توانسته در بخش تولید میلگرد و ساخت دستگاه‌های نورد گرم مخصوص تولید میلگرد، یکی از مهم‌ترین کارخانه‌ها به شمار آید.

کارخانه نورد گرم سمنان چه محصولاتی تولید می‌کند؟

 

مهمترین محصولی که در این کارخانه تولید می‌شود، میلگرد است که با مقاومت کششی و تنش تسلیم متفاوت، در نوع ساده و آجدار، از سایز ۸ تا ۳۲، در کیفیت‌های A۱، A۲، A۳ و A۴ به تولید انبوه رسیده است. در کنار میلگرد، از دیگر محصولات کارخانه نورد گرم سمنان می‌توان به نبشی، تیر آهن، ناودانی، شمش و سایر محصولات اشاره کرد که در سطح وسیعی در داخل کشور توزیع می‌شوند. از آنجایی که این مجموعه تولیدات خود را با دقت و زیر نظر مهندسین خبره انجام می‌دهد، توانسته با دریافت انواع گواهینامه‌ها، محصولات خود را به سایر کشورها نیز صادر کند.

کیفیت محصولات کارخانه نورد گرم سمنان

کیفیت محصولات کارخانه نورد گرم سمنان مورد تایید سازمان‌های مربوطه قرار گرفته است. در واقع آنچه باعث شده است، تا سال‌ها این کارخانه بتواند به تولیدات خود ادامه دهد، رعایت قوانین و مقررات، پیروی از استانداردهای لازم، استفاده از مواد اولیه مرغوب و بهره مندی از دانش جوانان این مرز و بوم است. علاوه بر این، تجهیزات کارخانه کامل است و با به روز رسانی ماشین آلات و بهره مندی از دانش روز، توانسته ظرفیت تولید خود را تا حدود ۲۳۰ هزار تن در سال، افزایش دهد.

سخن پایانی

با توجه به معرفی کارخانه نورد گرم سمنان، اگر قصد دارید تنها محصولات این کارخانه را خریداری کنید، مجموعه آهن بورس با توجه به همکاری بلند مدت با این کارخانه می‌تواند نیاز شما را در اسرع وقت برطرف کند. مجموعه آهن بورس این امکان را دارد تا با همکاری با کارخانه‌های معتبر در زمینه تولید محصولات فولادی، آنچه شما نیاز دارید را در حجم بالا و با قیمت درب کارخانه، به فروش برساند. برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید در سایت آهن بورس قیمت لحظه‌‌ای انواع آهن آلات و را بررسی و مشاوره تخصصی دریافت کنید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.